Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Jednak jednomasa, tylko kto pomoże dobrać ( znaleźć ) ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Jednak jednomasa, tylko kto pomoże dobrać ( znaleźć ) ?

    Zamieszczone przez 4x4BKF
    Zamieszczone przez Golas27
    Super sprawa ze w tamtych latach z takiej pojemnosci calkiem niezla moc, przeciez Cienkas 900-tka ma niewiele wiecej.
    :szeroki_usmiech
    Bo kolego Cienias ma 4T a Syrena 2T. Inna konstrukcja, inna sprawność, inna bajka.
    A do tego mniejsza trwałość, gorsza ekonomia, itp. Pamiętam, jak jakieś 20 lat temu Ford odgrażał się, że wprowadzi nową generację dwutaktów - nic niestety z tego nie wyszło...

  • #2
    [O1] Jednak jednomasa, tylko kto pomoże dobrać ( znaleźć ) ?

    Witamy was wszystkich,

    Po wielu rozmowach, na forum jak i kwestii samej gotówki do wydania, zdecydowaliśmy się na zmianę sprzęgła na jednomase :wink:
    Mamy tylko cichą nadzieję że nie będziemy tej decyzji w niedługim czasie żałować,
    autko ma nalatane okrągłe 240 tysi i jest to pierwsza wymianą sprzęgła o dziwo :shock:


    Niestety oboje nie jesteśmy biegli w częściach jak i zakupie odpowiednich podzespołów.


    I tu zwracamy się do was ( wszystkich ) z prośbą o pomoc.
    Jeśli ktoś pomoże prosimy o podanie info co jest dokładnie potrzebne aby zweryfikować co mamy kupić..

    Info o szerszenicy
    Skoda Octavia
    AHF 110 km
    rok produkcji 2001/02
    auto sprowadzone z Niemiec.


    Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu oraz doborze części :wink:
    :twisted: mała czarna :twisted:

    Komentarz


    • #3
      Piratka zerknij tu :
      Forum - Octavia Club Polska
      http://www.wimeb.markomp.net
      Już nie moja Skodzina
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31952

      Komentarz


      • #4
        makog czytaliśmy ten wątek, pytanie dotyczy czy to będzie pasowało ? na co zwracać uwagę itd.
        :twisted: mała czarna :twisted:

        Komentarz


        • #5
          Oto co potrzebujesz...
          Koło zamachowe jednomasowe 037 105 273 C
          Zestaw sprzęgła G60 Sachs 3000 332 001
          Śruby z ASO 6 sztuk nr N 101 010 01 oraz od jednomasówki - 6 sztuk nr N 902 061 03

          Wszystko pasuje p&p. Sam jeżdżę na takim zestwie i jest ok.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez MiroTDI
            Oto co potrzebujesz...
            Koło zamachowe jednomasowe 037 105 273 C
            Zestaw sprzęgła G60 Sachs 3000 332 001
            Również jeżdżę na takim zestawie i pasuje
            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
            jak pomogłem to daj punkcik
            sprzęgło od G 60

            Komentarz


            • #7
              MiroTDI, sebu, a jak panowie z tymi ponoć drganiami ?
              :twisted: mała czarna :twisted:

              Komentarz


              • #8
                ERROR: The request could not be satisfied

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Piratka
                  MiroTDI, sebu, a jak panowie z tymi ponoć drganiami ?
                  Albo się przyzwyczaiłem,a teraz już niewidzę różnicy,albo było,ale małe.Jedno co mnie na początku denerwowało to bardzo lekko pracujący pedał sprzęgła,ponieważ szarpało samochodem,bardzo szybko przyzwyczaiłem się do tego i teraz jest ok.
                  Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                  jak pomogłem to daj punkcik
                  sprzęgło od G 60

                  Komentarz


                  • #10
                    jacki64, nie bardzo rozumie wrzuciłeś link, bez info czy stosowałeś czy będzie ok ?
                    Raczej oczekujemy potwierdzonych zastosowań :P
                    :twisted: mała czarna :twisted:

                    Komentarz


                    • #11
                      Mnie całość wyszła 960zł. z montażem
                      Gdy sam szukałem zestawów też oglądałem np.VALEO,ale one wychodziły sporo drożej i mało różniły się ceną od DM
                      kolega na forum sprzedaje zestawy dwumasy ( jeśli się boisz drgań ) niezrozum mnie źle,nie doradzam jednomasy :lol:
                      Dobrze by było,gdybyś przejechała się samochodem z JM,wtedy byś mogła sama porównać i ocenić czy warto :lol:
                      tu masz całe jego ogłoszenie,nie pamiętam NIKU,tą treść miałem zapisaną w wiadomościach,bo już ją wysyłałem

                      witam wszystkich forumowiczów,

                      posiadam w ciągłej sprzedaży sprzęgła firmy SACHS z kołem dwumasowym do praktycznie każdego auta. Postaram się być konkurencyjny - zresztą jak zawsze, więc podam kilka cen:

                      2289 000 041 SPRZĘGŁO Z KOŁEM OCTAVIA I TDI 90-110KM - 1060,00zł
                      2289 000 054 SPRZĘGŁO Z KOŁEM OCTAVIA II TDI 105KM - 1285,00zł

                      Ceny dla wszystkich z OCP, paragon lub faktura VAT.

                      Łukasz
                      501 208 601
                      Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                      jak pomogłem to daj punkcik
                      sprzęgło od G 60

                      Komentarz


                      • #12
                        sebu, zdecydowani jesteśmy na jednomas wstępnie sprzęgło zamówione za 350 zł G60, pytanie czy jednomas nowy czy używka za 200 ? i śruby gdzie kupić ASO ?
                        :twisted: mała czarna :twisted:

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja montowałem używkę,nowe ciężko dostać.

                          Zamówiłem na VW u kolegi yahoo_p to numer do niego tel. 600429757 zadzwoń do niego i zapytaj się czy ma jeszcze koła 037 105 273 C jak tak,to żeby wysłał też te śruby mocujące sprzęgło+mocujące koło do silnika,bo są inne i dobrze by było,żebyście je kupili razem z kołem wtedy unikniecie problemów z szukaniem.


                          tu masz link do artur gaska od nas z forum ma koła do sprzedania
                          Link
                          Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                          jak pomogłem to daj punkcik
                          sprzęgło od G 60

                          Komentarz


                          • #14
                            Koło kup używkę ale w bardzo dobrym stanie.
                            Śruby tylko nowe z ASO.
                            Co do drgań,ja nie zauważyłem żadnej zmiany,jedyne co jest zauważalne,to inna praca sprzęgła. Działa bardziej bezpośrednio ale szybko się można przyzwyczaić.

                            Komentarz


                            • #15
                              kupic kolo uzywke (ja dalem o ile pamietam ok 100pln), stoczyc wage, wywazyc i zabielic (w Wawie koszt 300pln) i dlugo posluzy...
                              taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
                              sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja za koło+Śruby zapłaciłem 120zł. z przesyłką
                                Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                jak pomogłem to daj punkcik
                                sprzęgło od G 60

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X